- Gaatjeniksaan28 augustus 2025 om 00:27
Paar dagen terug had ik een bericht geplaatst. Toen zei iemand dat ik mij geen zorgen hoeften te maken maar nu check ik het weer en merk ik dat er bulten onstaan rondom de eikel krans. Ik heb een soa test gedaan maar volgende week krijg ik pas uitslag.
Bijlagen:
5 reactiesReageren
Peter (huisarts)
28 augustus 2025 om 12:56en wat verwacht je nu van ons dan? Van deze site? Leuk om er eens foto’s van te posten??
ReagerenGaatjeniksaan28 augustus 2025 om 13:09Gaatjeniksaan28 augustus 2025 om 13:11Wat ik verwacht is enige expertise want waarom heet deze site dan dokter.nl forum waar je vragen kan stellen. Verwacht ik wel enige expertise. Waarom ik het hier post komt omdat mijn eigen huisarts blijkbaar te druk is. Vandaar dat ik hier probeer te vissen want kan pas met anderhalve week terecht. GGD is ook druk met 2/3 weken vol.
ReagerenGaatjeniksaan28 augustus 2025 om 13:13Niks met fotos posten te maken het heeft te maken dat ik daadwerkelijk om advies vraag en achter jou naam staat huisarts. Als je dan op deze toon reageert kan je het beter weg laten. Ik kreeg zelfs advies om het op deze site te vragen want blijkbaar krijg je goed advies zover reageer jij alleen en bent negatief. Ik plaatst geen dickpick omdat het leuk is of iets. Ik plaats het om advies te krijgen of ik mij daadwerkelijk zorgen moet maken en sneller actie moet ondernemen!!!!
Reageren
Peter (huisarts)
29 augustus 2025 om 18:10Deze site is geen vervanging voor (extra) huisarts onderzoek. Als je al onder behandeling bent bij je eigen huisarts of er al onderzoek in is gezet , ga ik daar geen extra info bij geven.
Reageren
En jammer dat je eigen huisarts niet de mogelijkheid heeft om je eerder te zien of om een email kontakt te hebben waar je een foto naar kunt sturen, bij verandering van het beeld, kan dat (als je al gezien bent met de SOA kweek) vaak voldoende zijn.
En nee: het oogt niet als spoed.




