- Lot10 maart 2020 om 10:30
Hey, ik heb vanochtend antibiotica genomen tegen chlamydia. 1000g azitromycine. Zo’n anderhalf uur nadat ik dit innam kreeg ik kort diarree. Ik weet dat diarree een bijwerking kan zijn van antibiotica, maar omdat ik dit zo kort kreeg na het innemen vroeg ik mij af of de antibiotica nu nog wel werkt? Ik kan hier niet specifiek iets over vinden alleen dat diarree een bijwerking kan zijn
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 maart 2020 om 12:16Mogelijk dat je een nieuwe kuur nodig hebt. Neem even contact op met de apotheek
ReagerenLot10 maart 2020 om 15:54Ik ben momenteel aan het reizen in Vietnam. Gelukkig zit er op 5 minuten loopafstand een apotheek die de antibiotica verkoopt. Ik kan op dit moment geen contact opnemen met mijn huisarts of apotheek door tijdsverschil en doordat ik maar gelimiteerde belminuten naar het buitenland heb. Kan ik morgen voor de zekerheid gewoon een nieuwe pil halen en dan innemen? Of is dat gevaarlijk? (Aangezien het een vrij hoge dosis is)
ReagerenJohn (moderator)
10 maart 2020 om 16:10Het is niet onschadelijk. Ik zou ervoor kiezen om geen nieuwe dosering te nemen. 3 weken na de kuur een controletest doen.
Reageren



