Harde piep

  • #1

    Goeiemorgen,

    Ik heb alweer een nacht amper kunnen slapen. Ik droom heel erg veel en schrik steeds wakker. Zonet probeerde ik weet in slaap te komen maar hoorde steeds hele harde piepen die niet bestonden. Ik kon m’n ogen niet open doen en m’n nek hoorde ik kraken en werd helemaal stijf. Toen een tijdje wakker gebleven, weer geprobeerd en gebeurde hetzelfde. Wat kan dit zijn?

    Groetjes…

    Reply
    #2

    Gespannen nekspieren kunnen voor piepende oren zorgen.
    Ga eens naar een fysiotherapeut voor je nek.

    Reply
    #3

    Bedankt voor je antwoord. Ik heb eigenlijk nooit last van m’n spieren eerlijk gezegd. Ik schrik van wakker, droom over de raarste dingen. Het was niet perse alleen een piep.
    Ik hoorde van alles en ook heel erg hard. Ik dacht ook dat het echt was maar kon niet uit bed komen omdat ik niet kon bewegen. Ik heb dit vaak de laatste tijd. Wanneer ik dan weer terug in slaap wil komen gebeurt ‘t het gewoon opnieuw.

    Reply
Reageer op: Harde piep


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief