- Anoniem8 juni 2016 om 18:13
De bloeding heeft niet doorgezet, maar mijn afscheiding is wel wat bruinig En er zat bloed in me broekje.
Ik heb last gehad van contact bloedingen maar ben daar aan verholpen niet zolang geleden. Laatste keer tijdens de sex nergens last van gehad. Is het mogelijk dat zoiets ervoor zorgt dat je menstruatie eerder begint. Slik al jaren geen pil overigens.
3 reactiesReagerenyordi18 juni 2016 om 18:17Volgensmij is dat niet mogelijk…
ReagerenJohn (moderator)
8 juni 2016 om 18:25Bloeden na vingeren is dus waarschijnlijk een contactbloeding…Je menstruatie komt daar niet 5 dagen eerder van
ReagerenAnoniem8 juni 2016 om 19:13Was er al bang voor. Is me nog nooit gebeurd een bloeding door vingeren. heb me overigens niet zelf gevingerd.
Het vreemde is is dat ik wel alle symptomen heb die ik meestal vlak voor me menstruatie heb.. licht bruinverlies, rugpijn.. vandaar de vraag..
Reageren
but thx anyways


