- JustMe21 mei 2018 om 17:41
Na heel wat jaren geen seks te hebben gehad, heb ik afgelopen weekend weer voor het eerst seks gehad. Het was niet bepaald rustige seks en heb de dagen erna ook wel lichtelijke pijn in mijn onderbuik gehad.
Nu was ik mezelf vandaag aan het masturberen (enkel clitoris stimuleren) en na het klaarkomen kwam ik er op de wc achter dat ik lichtelijk bloedverlies heb. Het is helder rood van kleur. Zou dit nog kunnen komen door de niet rustige seks van 2 dagen geleden in combinatie met het klaarkomen door het masturberen? Of zou dit eerder een doorbraakbloeding zijn? Wij hebben onveilige seks gehad, maar ik slik wel de pil. Deze ben ik geen enkele dag vergeten en slik hem altijd rond dezelfde tijd, maar ik heb hem nu wel voor het eerst voor een 4e maand doorgeslikt. Zwangerschap lijkt mij daarom uitgesloten, of zou die kans er toch zijn door het zo lang doorslikken in combinatie met jarenlang geen seks hebben gehad en eventueel een verminderde werking die daardoor niet is opgevallen?
Alvast bedankt voor de antwoorden!
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 mei 2018 om 17:56Moeilijk om daar zo iets over te zeggen …het kan door de ruwe seks komen…maar ook een doorbraakbloeding is mogelijk
ReagerenJustMe21 mei 2018 om 22:30Als het een doorbraakbloeding is dan raden ze volgens mij aan om dan de stopweek in te lassen als je hem doorgeslikt hebt. Nu dat voor mij niet duidelijk is of het dat is zou het dan erg zijn als ik de strip gewoon nog afmaakt? Ik hoef van deze strip nog maar 6 dagen te slikken
ReagerenJohn (moderator)
21 mei 2018 om 22:34Je zou door kunnen slikken
ReagerenCatootje22 mei 2018 om 08:05Gebruik van de pil kan voor dat soort bloedingen zorgen. De pil bevordert oestrogeendominantie. Dan is het oestrogeen relatief te hoog, ten opzichte van het progesteron. Daarover kan je het nodige vinden op internet.
Reageren



