Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

bultjes onder binnenhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Persoon

    Hoi

    Ik ben een jongen van 14 en ik zit ergens mee.

    Ik heb al een tijdje hele kleine bultjes op mijn penis. Je kunt ze alleen zien als de voorhuid naar achter is getrokken. Het doet geen pijn maar het ziet er naar mijn mening niet echt hygiƫnisch uit.. Ik heb wel al seks gehad maar wel veilig en er is ook niks mis gegaan. Mijn ouders weten alleen nog niet dat ik ontmaagd ben.. En als ik naar de huisarts ga gaat hij dat waarschijnlijk wel vragen..Dus ik durf niet naar de huisarts..

    Herkend iemand dit of weet iemand wat het is en/of wat ik eraan kan doen?

    Alvast bedankt

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kunnen talgkliertjes zijn of een huidaandoening.
    Ik zou je toch willen aanraden om naar de huisarts te gaan.

    Reageren
Reageer op: bultjes onder binnenhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.