- Anoniem15 juli 2016 om 19:21
Hallo iedereen,
Mij penis heeft een kromming naar beneden, gewoon een boogje. Mijn eikel wijst zegmaar schuin naar onder. Weet iemand hoe dat kan en hoe je het kan verhelpen?
Groeten anoniem.
Willen jullie alstublieft reageren?1 reactieReagerenJohn (moderator)
15 juli 2016 om 19:44Een boogje in je penis is op zich niet zo vreemd. Niet alle penissen zijn recht..
Reageren
Als het maar niet hindert bij seks. als er maar geen knik in zit en je de penis met de hand enigszins recht kunt buigen
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties