- Anoniem21 januari 2016 om 10:12
hallo ik was gisteren na sporten dochen kleedruimte van de sportscchool ik zag paar jongens met grote piemel en grote balzak hangen ik krijg toen stijve piemel ik schaame me toen toen zag ik ook twee jongens ook een stijve begonnen te krijgen is dat normaal onder jongens ondermekaar
1 reactieReagerenJohn (moderator)
21 januari 2016 om 11:59Dat is niet abnormaal. Dat kan best wel eens gebeuren. Geen zorgen over maken.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties
