- Anoniem17 november 2015 om 11:56
Waarschijnlijk als gevolg van teveel of te weinig wassen heb ik 2 jaar geleden last gekregen van balanitis / schimmelinfectie. Elke dag ontstaat er een wit laagje op de eikel en voorhuid welke je er zo kan afwrijven onder de douche. Ook gaat dit regelmatig gepaard met roodheid en pijn aan de voorhuid.
Twee jaar geleden Miconazol gekregen van de huisarts. 14 dagen tweemaal per dag geprobeerd. Schimmel inderdaad weg, maar zodra ik stop met de Miconazol keert het vrij snel weer terug. Nog eens 30 dagen eenmaal per dag geprobeerd, maar ook daarna keerde het gewoon weer terug.
Naar dermatoloog geweest. Kan alleen maar bevestigen dat het waarschijnlijk balanitis is en schimmelinfectie. Enige advies wat hij kan geven is zo nu en dan blijven smeren met Miconazol of anders een besnijdenis.
Dit zijn wel erg weinig opties niet? Ik had juist verwacht een ander soort crème of zalf mee te krijgen. Zo werkt dat meestal toch met medicijnen, als het één niet of onvoldoende werkt, probeer je een ander type medicijn dat misschien wel aanslaat.
Ik heb wel eens berichten van mensen voorbij zien komen met dezelfde klachten en die somden hier (en elders) een hele lijst op aan verschillende zalven en crèmes die ze al hadden geprobeerd via de dermatoloog of huisarts.
Als het dan inderdaad nog niet helpt kan ik mee voorstellen dat besnijden een goede uitkomst is, maar om dat al te stellen na voorschrijven van slechts één middel? Dat klinkt mij wat vreemd in de oren.
Graag hoor ik jullie meningen of ervaringen. Dank!
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
17 november 2015 om 12:30Overleg met je huisarts om een kuur te doen met Flucanozol. Dat is een veel gebruikte behandeling bij een hardnekkige balanitis.
Reagerenmaarten21 juni 2019 om 09:30probeer bekkenfysio, waarbij je intern (achter schaambeen o.a.) triggerpoints wegneemt, en leert ontspannen
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Balanitis chronisch; opties?
- Door Anoniem
- 17 november 2015 om 10:56

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties