- Anoniem5 november 2015 om 22:17
Hallo,
Ik ben toen ik een jaar of 8 was besneden. Sindsdien heb ik een ‘skin bridge’.
Het is niet zo dat het aan mijn eikel vast zit, maar het zit gewoon op mijn penis, onder de eikel op de onderkant. Het is een ‘foute’ genezing na de besnijdenis, volgens mij.Mijn vragen hierover:
Hoe kan dit opgelost worden?
Waar kan ik om hulp vragen?
Wat zijn de kosten en kan het vergoed worden?Zie bijlage voor een foto
mvg,
18 jarige jongen.3 reactiesReagerenJohn (moderator)
5 november 2015 om 22:21Het is of een foute genezing of een foute besnijdenis……
Reageren
Ga naar de huisarts en vraag en verwijzing naar de uroloog. Als het een correctie van een fout bij de besnijdenis is, valt het als het goed is onder de basisverzekering.Anoniem5 november 2015 om 22:35Hallo,
Ik vind het best wel beschamend, moet de huisarts er eerst naar kijken of kan ik gewoon doorverwezen worden?
mvg
ReagerenJohn (moderator)
5 november 2015 om 22:56Ik neem aan dat de huisarts er eerst even naar gaat kijken.
Reageren
Je kunt natuurlijk ook de foto meenemen.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
