Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

geen groei penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo ik word over 2 maanden 21 jaar, maar mijn penis is nog steeds niet gegroeid, waardoor hij vooral in slappe stand nog heel kinderlijk uitziet. Als ik met de jongens van het voetbal ga douchen schaam ik me kapot omdat ik de enigste jongen ben die nog een ‘kinder’penis heeft.
    ik ben 1.85 en weeg 72 kg
    ik ben pas laat in mijn puberteit gekomen maar begin me nu toch wel zorgen te maken omdat ik overal lees dat je penis maar tot je 21e groeit en die van mij nog niet eens begonnen lijkt! hoewel hij niet bijzonder klein is in erecte stand (13 cm).
    wat moet ik hieraan doen? en wat is de oorzaak hiervan? (ziekte?)

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    aangezien je penis in erectie 13 cm is, kan van kinderlijke penis geen sprake zijn. Alles tussen 11 cm en 20 cm in erectie wordt bij volwassen mannen als normaal gezien. En ja, we hebben niet allemaal evenveel of even weinig..
    Met ziekte heeft dit toch niets te maken.

    Reageren
Reageer op: geen groei penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.