- Anoniem14 juli 2015 om 11:40
Hallo,
Ik ben 20 jaar en ik heb last van paar donkere bultjes op de voorhuid van me penis ik heb ze al 2 weken ik ben naar de huisarts gegaan en die heeft er na gekeken die zegt dat het niet lijkt op een soa of iets dergelijks ik vetrouw het niet helemaal vandaar mijn vraag op deze site misschien heeft iemand anders dit ook meegemaakt heel vervelend!!
Ik heb een zalfje mee gekregen voor schimmelinfectie maar ik denkt niet dat dat het geval is
Zie foto aub help
1 reactieReagerenJohn (moderator)
14 juli 2015 om 12:05Het lijkt net op een soa maar ook niet op een schimmelinfectie. Het is een vreemd verschijnsel.
Reageren
ik zou je aanraden om bij de huisarts een verwijzing te vragen voor de dermatoloog.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
