Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

voorhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo,

    ik ben nu 16 en als mijn penis in erectie is, komt de voorhuid niet verder dan 1/2 centimeter over mijn eikel,
    maar in slappe toestand komt die wel over mijn eikel.

    is dit een probleem?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan een probleem zijn. Waarschijnlijk is je voorhuid vernauwd. Het kan namelijk een keer gebeuren dat ze toch naar achteren schiet en dan niet meer terug kan. Dan zou je het risico op een Spaanse kraag kunnen lopen.
    Ik zou je willen aanraden om naar je huisarts te gaan. Soms is dat met een zalf die de huisarts kan voorschrijven heel goed op te lossen.

    Reageren
    Anoniem

    oke maar omdat ik nu 16 jaar ben, is het dan ook mogelijk dat je penis nog moet groeien>?

    Reageren
    John (moderator)

    Je penis zal zeker nog groeien. Daar kan de vernauwing dan ook erger van worden.

    Reageren
    Anoniem

    dit heb ik ook gehad toen ik die leeftijd had, maar door het insmeren van massageolie en te masturberen is het bij mij weer vanzelf goed gekomen en heb er geen last meer van en mijn voorhuid gaat weer normaal over de eikel, alleen is mijn toompje bij een erectie erg strak en gevoelig maar als ik voorzichtig te werk gaat valt het mee.

    Reageren
Reageer op: voorhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.