- Anoniem29 juni 2015 om 01:14
Hallo
Sinds 2dagen geleden heb ik een iets hards op mijn linkerteelbal zitten, volgens mij is het een soort ader. Als ik het beweeg doet het een beetje pijn.ik denk niet dat dit normaal is want het lijkt dat die “ader” opgezwollen is. verder heb ik pijn aan mijn onderrug of nieren weet het niet zeker.1 reactieReagerenJohn (moderator)
29 juni 2015 om 07:53Het zou een ontsteking van je bijbal kunnen zijn. Ik adviseer je om naar je huisarts te gaan en hier naar te laten kijken.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
