- Anoniem1 juni 2015 om 18:31
Hallo allemaal,
Ik heb een aantal Plekjes van Fordyce op mijn penis. Hier zit ik niet echt mee want ze zijn niet meer goed zichtbaar maar een maand of twee geleden kwam er een rood dik bultje op die ook nog eens jeuk veroorzaakt. Weet iemand wat dit nou precies is?
Bedankt voor uw medewerking
4 reactiesReagerenAnoniem1 juni 2015 om 18:33Hallo allemaal,
Ik was nog vergeten te melden dat ik ze ook op mijn balzak heb zitten alleen dan meerdere.
ReagerenJohn (moderator)
1 juni 2015 om 18:47Een rood dik bultje zou een ontstoken haarzakje kunnen zijn. Maar dat is ongezien moeilijk te beoordelen. Als het zicht tot een puistje ontwikkeld, zou je het kunnen uitdrukken. Scheer je je schaamhaar?
ReagerenAnoniem1 juni 2015 om 18:51Het is een rood bultje dat je gewoon kan indrukken maar ik krijg hem maar niet uitgedrukt. En ja ik scheer mijn schaamhaar ben er twee maanden geleden mee begonnen.
ReagerenJohn (moderator)
1 juni 2015 om 19:14Dan kan dat een gevolg van het scheren zijn. Een ontstoken haarzakje door een ingegroeide haar. Uitdrukken heeft alleen maar zin als het daadwerkelijk een puistje wordt.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Plekjes van Fordyce ontstoken?
- Door Anoniem
- 1 juni 2015 om 16:31
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties