- Anoniem1 april 2015 om 22:19
Ik heb last van puistjes die volgens mij veroorzaakt zijn door ingegroeide haren, aangezien ze komen nadat ik heb geschoren. Ze gaan niet vanzelf weg, sommige heb ik al langer dan een maaand.
Ook heb ik een dikke ader op mijn penis, waarvan de uiteinde bol/rond is.
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 april 2015 om 23:02Hoe zien de puistjes eruit?
Reageren
Waar zit die dikke ader precies?Anoniem2 april 2015 om 07:43Als een soort bult (donkere huidskleur) maar met een witte of donkere buitenkant
De ader zit op de bovenkant van mn penis en stopt ong 2 cm voor het begin vsn de eikel
ReagerenJohn (moderator)
2 april 2015 om 14:55Dat lijken dan inderdaad puistjes.
Reageren
Als je die ader niet eerder hebt gehad, zou je even naar de huisarts kunnen gaan. Die kan er dan even naar kijken en je zeggen wat het is. Het is ongezien moeilijk om daar iets over te zeggenAnoniem2 april 2015 om 21:13Ik heb die ader zolang ik me dat kan herinneren.
ReagerenAnoniem2 april 2015 om 21:13Hoe kom ik van die puisten af?
ReagerenJohn (moderator)
2 april 2015 om 22:28Als het gewone puistjes zijn kun je ze uitdrukken als ze rijp zijn.
Reageren
Ik neem aan dat die ader het meest te zien is bij een erectie?Anoniem3 april 2015 om 17:20De ader is altijd te zien.
ReagerenJohn (moderator)
3 april 2015 om 22:04Het is op zich niet zo raar, dat er een wat dikker bloedvat op de penis zit.
Reageren
Je zou eventueel even naar je huisarts kunnen gaan als je er ongerust over bent. Die kan er dan even naar kijken. Het is moeilijk om daar ongezien iets zinnigs over te zeggen
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Ingegroeide haartjes?/puistjes en dikke ader?
- Door Anoniem
- 1 april 2015 om 20:19

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 8 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties