Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Kleine penis 18 jaar. 59 kg 178cm

  • Anoniem

    Hallo mensen,

    Ik ben erg onzeker en ik heb een vriendin waar ik seks mee heb. Het is alleen zo dat leeftijdsgenoten vooral een dikkere en grotere penis hebben. Ik heb echt een hele kleine dunne penis, alsin de penis van een kind van 6 in slappe toestand. In erectie is mijn penis 11 cm, genoeg om seks mee te hebben maar ver ondergemiddeld. Ik schaam me echt heel erg en steeds als ik seks heb vraag ik me af of mijn vriendin het wel voelt en zelf geniet. Moet ik naar de huisarts?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Niet iedereen is natuurlijk even groot geschapen. Een penislengte tussen 11 en 20 cm wordt als normaal gezien.
    Uiteraard kun je naar je huisarts gaan. Die kan natuurlijk wel kijken of er wellicht een andere reden is waarom je penis wat aan de kleine kant is.

    Een vagina is gemiddeld tussen 7 en 9 cm diep. Dus de lengte zou verder geen probleem moeten zijn. Goede seks is meer dan alleen maar een penis.
    Daarnaast kan je penis nog groeien tot je 21 ste.

    Reageren
    Anoniem

    Het is voor mij persoonlijk echt vrij ongemakkelijk. Ik heb er geen fijn gevoel bij. Ik durf me niet in het openbaar te douchen. Samen douchen durf ik ook niet omdat ik me schaam voor mijn formaat. Ik ga de huisarts bellen. Ik zou het fijn vinden als mensen wel gewoon door blijven reageren!

    Reageren
    Erik

    Ik begrijp het heel goed.iedereen kan zeggen het valt toch heus wel mee..maar probeer het maar eens van je af te zetten..de mijne is 14 cm als hij echt hard is..maar sinds mijn burn out is mjjn libido heel laag en heb ik geen vriendin..nu ben ik er obsesief mee bezig..heel naar..en niemand kan het oplossen..ook heb ik een penisstrecher gebruikt..maar dat voelt heel raar zo.n ding in je broek.ze beloven dan 2 cm lengte erbij..ik heb wel al paar keer vaste relatie gehad..en niemand heeft er iets van gezegd..maar na mijn laatste vriendin ben ik weer heel onzeker en ook angstig en depressief erover…

    Reageren
    George

    Niet druk om maken, een kleintje kan ook lekker kietelen

    Reageren
Reageer op: Kleine penis 18 jaar. 59 kg 178cm
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.