Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Bultjes op eikel en voorhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Iemand enig idee wat dit voor bultjes zijn? Ze bevinden zich rondom de plasbuis en de voorhuid die hier over heen valt. Is het overigens normaal dat de plasbuis zo rood is?

    [attachment=1932]20150119_210516resized.jpg[/attachment]

    9 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    De lipjes op het uiteinde van de plasbuis kunnen wel eens wat geïrriteerd zijn.
    Ik kan helaas niet inzoomen op de foto. Dan wordt ze te onduidelijk. Het kunnen talgkliertjes zijn. Heb je voor de rest geen klachten?

    Reageren
    Anoniem

    Nee heb verder geen klachten. Ik wist niet dat talgkliertjes zich hier kunnen bevinden, het zit namelijk ook op voorhuid die hier over heen valt. Het is ook al heel lang zo dus begon me een beetje zorgen te maken.

    Reageren
    John (moderator)

    Talgkliertjes kun je inderdaad overal tegenkomen.
    Als je er ongerust over bent, kun je natuurlijk even naar je huisarts gaan en er even naar laten kijken.

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor de informatie ik ga een afspraak maken, als dit talgkliertjes zijn verdwijnen ze dan ook weer?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is moeilijk te zeggen. Ik weet niet hoe oud je bent. Het kan wel.

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben 18 jaar oud, heeft roken drinken van alcohol en caffeine hier ook iets mee te maken?

    Reageren
    John (moderator)

    Dan kunnen ze nog wegtrekken.
    Roken, drinken e.d. is daar niet van invloed op

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb precies het zelfde, alleen bultjes rond plasbuis en dan ook bultjes op de voorhuid die daar overheen valt.

    Reageren
    John (moderator)

    Ga dan een naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Bultjes op eikel en voorhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.