- Anoniem4 januari 2015 om 23:59
Ik heb een derde bal aan mijn rechterteelbal het doet geen pijn alleen als ik erin ga knijpen ik verders nergens last alleen maak me zorge want hij is best groot maar wel stabiel in deze vorm maar hij zit er al een tijdje en durf er eigenlijk niet mee naar de dokter kunnen jullie mij helpen ??
1 reactieReagerenJohn (moderator)
5 januari 2015 om 09:27Het zou je bijbal kunnen zijn. Hoe groot schat je het ten opzichte van de teelbal?
Reageren
Hoe oud ben je?
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
derde bal aan mijn rechter teelbal
- Door Anoniem
- 4 januari 2015 om 22:59
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties