- Anoniem5 november 2014 om 20:51
hallo ik ben een jongen van 15 mijn penis heeft de lengte van8 cm en een half ik heb gwn schaamhaar okselhaar snor enzo maar nog geen baard in me keel en daar schaam ik me voor helo mij moet ik naar de dokter op niet
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
5 november 2014 om 21:47Is het 8 cm als je penis stijf is?
ReagerenAnoniem6 november 2014 om 20:59jaa
ReagerenJohn (moderator)
7 november 2014 om 00:32Je penis zal zeker nog wel groeien. Dat kan tot je 21ste maar 8 cm is inderdaad aan de kleine kant.
Reageren
Ga naar je huisarts en bespreek het met je huisarts.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties