Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

stukje voorhuid vastgegroeid in eikel.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo, ik ben 13 jaar en heb een vraag. Er zit een stukje voorhuid vastgegroeid in mijn eikel. Het is niet het toompje en ik kan mijn voorhuid naar achteren trekken. Het zit aan de kant waar de huid NIET bij elkaar komt en zit echt eraan vast. Mijn eikel is best gevoelig en doet zeer als ik hem aanraak. Wat moet ik doen.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het is een beetje moeilijk om daar zo ongezien iets over te zeggen. Ik kan niet beoordelen of het een verkleving of een vergroeiing is.
    Het beste wat je zou kunnen doen is even naar je huisarts gaan. Die kan het dan even bekijken en zeggen wat er aan de hand is wn hoe het eventueel kan worden opgelost.

    Reageren
    Anoniem

    Ok zal ik doen. Ik probeer ook al andere oplossingen zoals anderen met verkleving dus ik kijk eerst of dat werkt.

    Reageren
    John (moderator)

    wees wel voorzichtig. Niet forceren.

    Reageren
Reageer op: stukje voorhuid vastgegroeid in eikel.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.