Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Bolletjes op de penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb sinds vorig jaar last van uitslag/bultjes/bolletjes/wratjes ik zou het niet weten . Maar ik vind het heel storend en schaam mij ook diep om het aan iemand te vertellen of om er mee naar de dokter te gaan .. Heb ook al 2x laten testen op alle soa’s en 2x negatief want kan dit dan zijn?
    [attachment=1456]image_2014-07-09-3.jpg[/attachment]

    [attachment=1455]image_2014-07-09-2.jpg[/attachment]

    [attachment=1454]image_2014-07-09.jpg[/attachment]

    9 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zie verschillende dingen.
    Op de eerste foto zitten er bultjes op je voorhuid. Dat zijn kleine talgkliertjes. Op zich niets mis mee. Gewoon laten zitten.

    Op de tweede foto zitter er bultjes onder de eikelrand. Dat is parelketting. Ook daar is niets mis mee. Dat komt wel vaker voor.http://nl.wikipedia.org/wiki/Parelketting_(aandoening)

    Op de derde foto zitten er kleine bultjes op je eikel. Dat zouden ook talgkliertjes kunnen zijn. Ook daar is dan niets mis mee. op de foto ziet je eikel er wat onrustig uit. Heb je er voor de rest geen last van?

    Reageren
    Anoniem

    Soms.. Het jeukt af en toe en het stinkt .. Geen pijn , en volgens mij heb ik ook gewichtsverlies want ik kreeg de bolletjes toen ik 1m62 was ong. En nu ben ik 1m 77 , en ik weeg maar 58 kg ? En er blijven bolletjes bijkomen en hier een nieuwe foto
    [attachment=1460]image_2014-07-09-7.jpg[/attachment]

    [attachment=1457]image_2014-07-09-4.jpg[/attachment]

    [attachment=1458]image_2014-07-09-5.jpg[/attachment]

    [attachment=1459]image_2014-07-09-6.jpg[/attachment]

    Reageren
    Anoniem

    + als ik klaarkom kleurt de helft van mijn eikel wit? Wat is dat dan? Ik snap het niet en ik word er zot van

    Reageren
    John (moderator)

    De laatste foto’s die je hebt geplaatst geven een iets ander beeld in combinatie met de klachten. Je zou last kunnen hebben van een schimmelinfectie. Een soa zal niet aan de orde zijn omdat je dat al 2 x hebt laten testen.
    Probeer een zalf tegen schimmelinfectie uit. Na een paar dagen zou je het verschil moeten zien en voelen. Je kunt hiervoor b.v. Canesten Gyno of Daktarin Gyno gebruiken. Verkrijgbaar in apotheek of drogist. Als je een vaste partner hebt is het verstandig dat die de zalf ook gebruikt om te voorkomen dat jullie elkaar blijven besmetten.

    Reageren
    Anoniem

    Kan je dat zonder voorschrift verkrijgen? En bedankt om mij hierbij te helpen , wat kan de oorzaak zijn van een schimmelinfectie en hoeveel soorten zijn er en welke soort zou dit zijn?

    Reageren
    Anoniem

    + blijft deze infectie dan niet aanwezig in het lichaam?

    Reageren
    John (moderator)

    De zalf kun je gewoon kopen bij de apotheek of de drogist. Daar is geen recept voor nodig.
    Over het algemeen is het een plaatselijke infectie. Na behandeling gaat deze ook weg. Welke schimmel of gist infectie het is kan ik niet zeggen. De meest voorkomende is een candida infectie. Goed te behandelen en verder geen probleem.

    Een schimmelinfectie kan spontaan ontstaan. Het zijn over het algemeen lichaamseigen schimmels. Maar een besmetting is ook mogelijk. Het heeft niets met soa’s of iets dergelijks te maken.

    Reageren
    Anoniem

    Vriendelijk bedankt voor uw tijd

    Reageren
    John (moderator)

    Geen probleem. Graag gedaan.
    Als er nog vragen zijn weet je waar je ze stellen kunt 😉

    Reageren
Reageer op: Bolletjes op de penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.