- Anoniem16 juni 2014 om 15:03
Hallo iedereen ik ben een jongen van 16 jaar , ik heb kleine witte bolletjes op mijn voorhuid en een paar op de eikel , sommige mensen zeggen talgkliertjes maar die bevinden zich onder de eikel , aan de rand , bij mij is dit niet zo , ik heb dit al 2 jaar ik heb geen seks gehad of oraal en ik heb er ook geen last van ,maar ik heb verschrikkelijk veel bang voor dit , kan iemand mij helpen? 🙁
22 reactiesReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 15:12Als de bolletjes op de huid er zo uitzien als op de foto hoef je je daar geen zorgen over te maken. Dat is een heel normaal verschijnsel. Dat zijn dan plekjes van fordyce. Je moet er niets aan doen. Naarmate je ouder wordt zullen die ook weer vervagen.
De witte bolletjes op je eikel kan ik me zo even niets bij voorstellen.
Reageren
Je zou daar voor even naar je huisarts kunnen gaan. Die kan ze dan even bekijken.Anoniem16 juni 2014 om 15:40Neen dat is het niet het is aan de binnenkant van men voorhuid , als ik naar herpes keek ,had ik niet dezelfde symptomen, branderig gevoel bij plassen heb ik niet , de bultjes springen niet open en veranderen in zweertjes , ze verdwijnen ook niet , is het mogelijk dat talgkliertjes voorkomen aan de binnenkant van voorhuid?
ReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 15:52Ja hoor dat kan.
Reageren
Je kunt zoals gezegd, altijd even naar je huisarts. Die kant het dan even bekijken.
Moeilijk om daar zo via internet ongezien iets over te zeggenAnoniem16 juni 2014 om 15:59Ik weet niet goed wat doen , tegen mijn ouders durf ik het niet zeggen , en wat als ik herpes heb? Ik heb nu een vriendin en we hebben al seks gehad maar altijd met condoom en bij oraal ook , sorry dat ik je wat veel vragen stel , ik heb echt enorm veel bang ,alvast bedankt ! Ik apprecieer dit enorm !
ReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 16:32Dat is geen probleem. Daar is dit forum voor bedoeld.
Reageren
Het lijkt niet op herpes zoals je het beschreven hebt. Maar ik kan daar zo zonder het gezien te hebben niet veel over zeggen. Misschien heb je een schimmelinfectie. Aangezien je 16 bent kun je natuurlijk ook zelfstandig naar je huisarts.Anoniem16 juni 2014 om 16:37Ik ben al opgelucht dat je zegt dat het waarschijnlijk geen herpes is ! Zijn er ook schimmel infecties met zo een bolletjes? Ik heb wel een lange tijd exceem gehad. Kan het hier iets mee te maken hebben ?
ReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 16:39Een schimmelinfectie kan ook wel bolletjes veroorzaken. Waar had je dat eczeem dan?
ReagerenAnoniem16 juni 2014 om 16:45Tussen de tenen maar dit is genzen, en de aantal bolletjes zijn er ongeveer 50 , ze zijn 2mm groot en je kan ze vast nemen
ReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 17:47Dat eczeem zal daar niets mee te maken hebben.
Reageren
Ik zou de bolletjes moeten zien om daar iets over te kunnen zeggen. Je kunt er als je wilt een foto van nemen en mij die sturen dan kan ik het bekijken. Als je dat zou willen moet je de foto niet hier plaatsen maar die naar mijn mailadres bij dokter.nl sturenAnoniem16 juni 2014 om 18:06Kan ik het echt niet hier sturen? Want men ouders gebruiken ook men emailadres … en ik hou het liever nog achter. Kan je me geruststellen door een paar dingen over herpes te vertellen ? Symptomen die je zeker moet hebben voor herpes?
ReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 18:10Je mag de foto uiteraard ook hier sturen. Ik kan ze daarna dan weer verwijderen.
Bij een herpes infectie ontstaan er vochtblaasjes. Die blaasjes gaan na enkele dagen kapot. Dan komen er korstjes op of worden het kleine zweertjes. Langzaam aan zullen die dan ook weer verdwijnen. Jou klachten lijken daar dus helemaal niet op.
ReagerenAnoniem16 juni 2014 om 18:15Die klachten heb ik niet, ze zijn er al meer dan 2 jaar , ik ben zo opgelucht!ik vind wel dat het een beetje op herpes lijkt daarom maak ik me zorgen .
ReagerenJohn (moderator)
16 juni 2014 om 18:47Op het eerste oog zou je misschien aan herpes kunnen denken maar dat is het echt niet. Dat lijken toch meer gewone talgkliertjes. Je klachten passen ook totaal niet bij herpes.
Gewoon rustig laten zitten. Niets aan doen. Je hebt er voor de rest toch geen last van. Waarschijnlijk zullen de bolletjes op je eikel dan hetzelfde zijn.
De foto heb ik verwijderd.
ReagerenAnoniem16 juni 2014 om 18:51Als eerste wil ik je hartelijk bedanken! Je weet niet hoeveel last er van men schouders is gevallen ! Maar betekent dit dat ik met men vriendin orale seks kan hebben zonder condoom of voor de zekerheid toch laten gaan testen op een soa? Bedankt! Ik kan je niet genoeg danken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
witte bolletjes
- Door Anoniem
- 16 juni 2014 om 13:03
Beheerd door
Peter (huisarts)Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties