Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Opgezwollen voorhuid/eikel(?)

  • Anoniem

    Nadat ik gemasturbeert heb is mijn voorhuid in misschien een uur tijd opeens flink opgezwollen. Ik heb al wat ervaring met problemen down under aangezien ik een veel te nauwe voorhuid heb waardoor ik mijn eikel moeilijk (niet onmogelijk) kan wassen. Ik heb hier een jaar geleden de moed bij voor bij elkaar kunnen schrapen om naar de dokter te gaan en die heeft mij verteld dat ik inderdaad een kleine besnijdenis moest ondergaan. Hij gaf me toen een voorhuid versoepelende zalf mee die me leven al een klein stukje makkelijker maakte en ik heb toen besloten nog maar niet naar de uroloog te gaan. (Angst en volgens mij toen niet dringend). Terug naar de zwelling. Ik heb nergens pijn en plassen gaat niet slechter dan eerst. Ook geen uitscheiding. Het voelt gewoon alsof hij een paar extra lagen huid dikker is geworden. De eikel lijkt ook misvormd maar dit kan ook komen door de dikke voorhuid die geen goed beeld van de eikel geeft. Wat zou dit kunnen zijn?

    Alvast bedankt.

    9 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou kunnen dat je voorhuid het probleem veroorzaakt. Tijdens erectie en masturberen stroomt er bloed naar je zwellichamen en je eikel. Als je voorhuid te nauw is kan dat stuwing veroorzaken. Het is dus nog nog maar de vraag of het je voorhuid is die opzwelt of de daaronder liggende eikel. Je schrijft ook dat je eikel misvormd lijkt. Zou je kunnen proberen dit zo duidelijk mogelijk te beschrijven zodat ik mij een beeld kan vormen hoe dat er dan uitziet?

    Lijkt het op onderstaande foto?
    Hoe oud ben je nu?
    Masturbeer je droog?

    Reageren
    Anoniem

    Na een nacht slapen is het probleem helemaal verdwenen.

    Reageren
    John (moderator)

    Misschien is het toch verstandig om nog eens naar je voorhuid te laten kijken.

    Reageren
    Anoniem

    Heb vrijwel hetzelfde,ondanks dat er in het verleden als kind zijnde een stukje voorhuid is verwijderd.Kreeg van de arts ook een zalf zover in weet coritisone en dat mocht niet op de eikel en max 14 dagen, maar blijf last hebben van zwelling eikel Het blijkt dat de bloed toeveor eikel vanuit de prostaat gestuurd wort. Meer weet ik ook niet Het is lastig en duurd soms lang . Nog niet vewezen naar uroloog.

    Reageren
    John (moderator)

    Kun je de voorhuid wel helemaal naar achteren schuiven zodat je eikel helemaal bloot komt te liggen? Of gaat je voorhuid te strak zitten als je een erectie krijgt? Of zwelt je eikel ook spontaan op als je penis slap is?

    Reageren
    Anoniem

    Bij een erectie kan de voorhuid over de eikel en zit dan strak achter de eikel,bij het slap worden kan voorhuid terug. Maar probleen is vreemd De eikel zwelt soms zomaar en de penis blijft slapper Dat is wat mijn arts melde ,de bloedtoevoer eikel verloopt anders dat zou de prostaat zijn.In pricipe doet het geen pijn ,maar het is een stom gezicht als alleen de eikel zwelt en voelt onprettig aan in je broek, het zou geen kwaad kunnen Geen prostaat onderzoek gevraagd of gedaan

    Reageren
    John (moderator)

    Vreemd, dat je huisarts je dan zalf geeft voor je voorhuid als hij zelf denkt dat het een andere oorzaak heeft…..

    Het is vrij normaal dat je eikel zwelt als je een erectie krijgt. Maar dan rekt je voorhuid ook mee uit. Als je voorhuid dan te strak zit, kan dat wel wat problemen opleveren. Maar op de foto kan ik dat als zodanig niet herkennen.
    Het zou kunnen als de bloedtoevoer naar je eikel wel normaal verloopt maar de bloedvoorziening in je penis hapert. Maar dan zou je dus geen volledige erectie moeten krijgen

    Ik zou je toch adviseren om een verwijzing te vragen naar de uroloog. Laat dan je prostaat controleren en de doorbloeding van je penis.
    Hou oud ben je als vragen mag?

    Reageren
    Anoniem

    Dank voor het antwoord, er hangt een geschiedenis aan vast en over een langere tijd. Toeval was dat ik de posting zag en er juist last van had . Ik heb vele blaas ontstekingen gehad, al toen ik 8 jaar was en veel later vernomen dat je dan meestal ook prostaat ontsteking hebt. De laatste was vorig jaar. Arts taste de prostaat af en er was niets vreemds Geen reden om verder stappen te ondernemen, wel probeer ik zoveel mogelijk een blaas/prostaat ontsteking te voorkomen, zover dat dan mogelijk is. Zal verwijzing vragen en dank voor uw bericht.

    Reageren
    Maurice

    Ik heb dit nu ook, gaat dat weg?

    Reageren
Reageer op: Opgezwollen voorhuid/eikel(?)
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.