Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

vragen over masturberen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hey ik ben ben ik ben 14 jaar en ik mastrubeer bijna elke dag maar blijf mijn penis groeien? Groetjes ben

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hallo Ben,

    Maak je daarover maar geen zorgen. Van masturberen groeit je penis niet minder. Hij kan noch tot je 21ste groeien.

    Reageren
    Anoniem

    Maarten
    Ik ben 14,5j ik masturbeer ook mij elke dag soms 2x per dag,vind dat leuk als mijn sperma er dan zo uitspuit.Hoe zit dat bij meisjes?Zijn er meisjes van mijn leeftijd die zich ook elke dag of meer masturberen per dag?Kunnen meisjes van mijn leeftijd ook al elke dag klaarkomen als ze zich masturberen?
    Wil is graag weten van meisjes hoeveel ze zich masturberen en klaarkomen al?

    Reageren
    Anoniem

    Beste Ben.
    Zou zeggen zorg er goed voor voor wat j heb
    En maak je geen zorgen .
    Ik kan maar zeggen toen ik 14 j was dacht ik da ook en hij was toen 11cm en bn nu 20 en hij is nu 17cm
    Maak je geen zorgen
    Een tip spreek er van en vergelijk met je echte goede vrienden er is daar niets mis mee weg met die taboe van de mijne is zo groot en dez van ik zo
    Khoop een klein antwoordtje terug
    Mvg

    Reageren
Reageer op: vragen over masturberen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.