Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Bultjes penis / Jeuk scrotum

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik ben een man 20 jaar. Heb al ongeveer meer dan een maand van bobbeltjes op mijn penishuid (aan de bovenkant) ze zien er rood/witachtig uit. Verder zijn er nog ook donkere vlekjes eromheen.

    Ik heb ook last van een jeukerig/kriebelig gevoel bij mijn scrotum. Als ik meestal ga douchen en ik voel aan mijn scrotum voelt hij hard en droog aan.

    Ik heb al een tijdje geen sex meer gehad en de laatste soa test die ik had was er niks gevonden.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Probeer de bultjes een nauwkeurig te omschrijven en ook de plekje waar ze zitten. Kijk ook eens of er verkleurde plekjes op je balzak zitten. Een foto plaatsen is ook een mogelijkheid.
    Heb je voor het onstaan wel onveilige seks gehad?

    Heb je dergelijke klachten al eerder gehad?

    Reageren
Reageer op: Bultjes penis / Jeuk scrotum
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.