- Anoniem11 januari 2014 om 01:22
Hallo, ik ben een jongen van 15 jaar en ik produceer niet zo veel sperma bij het klaarkomen. De laatste twee dagen, kwam er bij het klaarkomen weinig tot helemaal niets uit, ik geloof enkel wat voorvocht. Moet ik hier iets achter zoeken?
3 reactiesReagerenTandor111 januari 2014 om 18:00Hoe vaak heb je seks of masturbeer je per week?
ReagerenAnoniem11 januari 2014 om 22:21Uhm dagelijks eigenlijk, ik krijg ook niet zo veel eiwitten binnen. Zou deze combinatie het antwoord zijn?
ReagerenTandor111 januari 2014 om 22:24Als ik jou was, zou ik de zaadjesfabriek zo nu en dan eens even gelegenheid te geven om weer op peil te komen.
Reageren
Probeer eens 2-3 dagen niet te ejaculeren. En kijk dan naar het resultaat.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Klaarkomen zonder ejaculatie
- Door Anoniem
- 11 januari 2014 om 00:22
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties

