Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Voorhuid vast aan eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mrgijs1999

    Hallo,

    Ik ben 14 jaar, en ik heb een probleem met mijn eikel=
    Als ik onder de douche ga, maak ik zoals gewoonlijk mijn eikel goed schoon, alleen de voorhuid zit half om de eikel heen, dit is aardig vervelend met het schoonmaken, bij sommigge plekken is het rood, en is het normaal dat mijn eikel paars is?, aan de top van de eikel, waar een soort van ‘sneetje’zit, zit wat rood omheen. Wat moet ik doen?, hebben jullie advies?

    3 reacties
    Reageren
    Tandor1

    Het kan een verkleving zijn van je voorhuid.
    Ik adviseer je om hiermee naar je huisarts te gaan. Vaak kan dat simpel met behulp van een zalfje worden opgelost.

    Reageren
    Anoniem

    Is het normaal als een stuk van je vel vast zit op je eikel bij het plas gaatje? Ben erg onzeker er over geworden of het eigenlijk wel zo hoort.

    Reageren
    John (moderator)

    De voorhuid zit met het toompje vast aan je eikel bij het plasgaatje.

    Je moet wel de voorhuid helemaal naar achteren kunnen schuiven zodat je eikel bloot ligt. op de foto is het toompje te zien en ook dat het vastzit aan de eikel bij het plasgaatje

    Reageren
Reageer op: Voorhuid vast aan eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.