- Mark9 juli 2013 om 18:50
Goedeavond,
Afgelopen zaterdag heb ik iets te hard gemastubeerd. Daarna kwam ik er achter dat er een lichtkleurig bultje op de penis zit en de aders rond dat bultje zijn ook wat rood achtig.
Bij erectie kun je het best goed zien, slappe toestand stuk minder. Is wel iets gevoelig.
Nog nooit gehad dit, enig idee of dit normaal is en of dit naar een aantal weken weer normaal is na wat rust 😉Gr Mark
1 reactieReagerenHar13 juli 2013 om 14:26Geef het even wat rust. Trekt wel weer bij.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties
