- tuningboy8913 december 2012 om 20:28
ik hoop dat jullie me kunnen helpen want ik zit me een probleem :
ik ben 23 jaar gezonde man nooit eerdere problemen tijdens seks gehad altijd goede erectie gehad . Nu heb ik sinds 2 maanden weer een nieuwe vriendin . maar nou heb ik de laaste 4 keer al problemen gehad op seks . ik ben wel gewoon geil en en de hormonen reageren normaal alleen onder gebeurd er totaal niks .Maar ik ben me wel gewoon zorgen te maken .Ik wil gewoon weten wat er is .Want ik vind het niet tof voor me vriendin en het is niet prettig voor beide om het zo maar te zeggen. Ook heb ik de laatste maanden wat last van witte afscheiding ..maar verder geen pijn ofzo ..ik ben gewoon zo bang dat ons seksuele relatie er onder gaat en ik maak me hier echt zorgen om
ik hoop dat jullie me aub kunnen helpen want ik loop er al 2 dagen mee
5 reactiesReagerenThotje13 december 2012 om 20:33tuningboy8913 december 2012 om 20:33ook heb ik sinds vanavond een branderig gevoel in mijn liezen ??
Reagerentuningboy8913 december 2012 om 20:38hey tobias
We doen het zonder condoom omdat ze aan de pil is en we zijn wel alles 2 getest en daar was niks uitgekomen maar het is wel verstandig om nog een keer te laten testen
ReagerenThotje13 december 2012 om 20:49Hoi,
”Alles” 2x getest? Ik neem aan dat dat alleen bloedprikken was? De pil helpt niet tegen SOA’s, dus de kans bestaat altijd dat je wel een SOA hebt opgelopen. misschien dat toen je het liet testen, het nog niet aan te tonen was.. Laat inderdaad nog een keer testen. En ga even langs de huisarts, sowieso ook om even een kweekje af te laten nemen ivm je afscheiding. daar bovenop wil ik je aanraden om het voorlopig even met condooms te doen.
Groetjes,
Reageren
Thobiastuningboy8913 december 2012 om 21:08dankje tobias ik zal morgen direct een test te laten doen en dan hoop ik dat het probleem over gaat …
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
help me aub ..
- Door tuningboy89
- 13 december 2012 om 19:28
Beheerd door
Peter (huisarts)- 5 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties