- onbekend15 augustus 2012 om 13:13
hallo,
als mijn penis stijf is krijg ik mijn voorhuid er niet gemakkelijk over. Het is een beetje pijnlijk en als ik de voorhuis eroverr heb lbijft ie ook niet erover. komt dit door dat er nog een stukje huid naast het toompje vast zit (ongeveer beide kante iets minder dan 5 mm) of door iets anders? ik ben trouwens 14 jaar1 reactieReagerenAnoniem115 augustus 2012 om 13:21Lees meer vragen en antwoorden over verkleving van de voorhuid:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Verkleving+voorhuid&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2F%2FOgen%2F95563-mouches-volantes-oftewel-floaters-oftewel-zwevers%2FPage-5.html
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Huid vast aan eikel naast toompje
- Door onbekend
- 15 augustus 2012 om 11:13
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties