- bjurn26 augustus 2011 om 18:36
Goedendag, ik heb sinds een tijdje pijn aan mijn linker teelbal. Het is weliswaar een lichte pijn maar wel erg vervelend. Ook gaat de pijn verder in mijn lies en heb ik telkens het gevoel dat ik moet plassen.
Ik heb al SOA testen laten doen: geen HIV, Chlamydia, Syfilis, Gonorroe.
Nu vraag ik me toch af wat dit kan zijn? Het is namelijk erg vervelend om hier mee rond te moeten lopen.
Iemand enig idee?
MVG Bjurn
3 reactiesReagerenKan iemand mij helpen29 augustus 2011 om 18:50Heeft iemand enig idee
ReagerenElodie29 augustus 2011 om 22:20Bjurn, ik kan je niet uit ervaring helpen want ik ben een meisje. Maar er zijn jou wel al verscheidene jongens/mannen met een zelfde soort vraag voor geweest.
Ik wil niet suggereren dat jij precies hetzelfde hebt maar heb je ook de zoekopdracht op deze site geprobeerd en zo ja, ben je daar wijzer van geworden?
ReagerenAnoniem129 augustus 2011 om 22:21Lees ook:
Testikels: Pijnlijke Linker Teelbal:
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/191005-Teel.htmlTestikels: Acute Pijnlijke Linker Teelbal:
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/239086-Pijn-aan-linker-teelbal.htmlTestikels: Zere Testikels:
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/184313-Zere-testikels.htmlTestikels: Lichte Pijn In Rechter Bal:
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/236554-lichte-pijn-in-rechterbal.htmlTestikels: Pijn In Rechterbal / Bijbalontsteking:
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/136049-pijn-in-rechterbal.htmlTestikels: Last Van Testikel:
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/230951-Last-van-testikel.htmlTestikels: Geregeld Zere Testikel:
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/139645-mijn-zoon-van-16-heeft-geregeld-zere-testikel.html
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
pijn aan teelbal
- Door bjurn
- 26 augustus 2011 om 16:36
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties