Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Last van linker teelbal, onderbuik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Stevie

    Goedenmiddag,

    Ik heb sinds een week last van mijn linker teelbal en onderbuik. Ook heb ik last van ‘rare’ ontlasting. Dit is vaak erg dun en momenteel ligt van kleur.
    Mijn onderbuik en teelbal doen niet echt pijn, maar lijkt meer te voelen als beurs… alsof ik er een harde trap in heb gehad.
    Wat niet het geval is. Ik heb namelijk geen idee waarvan het komt.
    De eerste afspraak bij de huisarts liep op niks uit.
    Begin me een beetje druk te maken over hoe en wat.
    Iemand een idee?

    Heb vandaag urine afgegeven, uitslag laat op zich wachten…

    9 reacties
    Reageren
    Gnool

    Heb jij toevallig opeens een langere tijd (langer dan normaal) achter elkaar geen zaadlozing gehad?

    Reageren
    Bram

    Een dunne ontlasting staat in principe los van de zaadballen.

    Reageren
    Anoniem

    [i]Diarree ontstaat meestal door een darminfectie. De ziekteverwekkers (meestal virussen of bacteriën) komen via de mond in de darmen, en veroorzaken een ontsteking van de darmwand. De darmwand kan dan minder vocht opnemen. Daardoor wordt de ontlasting dunner. De ziekteverwekker kan via de ontlasting en het speeksel op een ander worden overgedragen, bijvoorbeeld via het toilet, de vingers, deurknoppen, of het keukengerei. Ook in besmet water en besmet of bedorven voedsel zitten bacteriën die een darminfectie kunnen veroorzaken. [/i]

    Bron: http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBD6b.htm

    Reageren
    Henk

    Hallo,

    Ik had ook enige tijd last van een krampachtige pijn in mijn bal(len). Een uroloog wist mij te vertellen dat het kon komen van spanning en schreef mij fysiotherapie voor. Toen ik dit wist verminderde de spanning waardoor de klachten ook meteen afnamen, zelfs zonder de voorgeschreven fysiotherapie. Bij mij hielp ontspannen dus. Hopelijk heb je hier iets aan, maak anders zelf een afspraak bij de uroloog.

    Reageren
    Olaf

    Dank je Henk voor het delen van jouw ervaringsdeskundigheid en het geven van advies aan anderen die vergelijkbare klachten hebben. Ik hoop dat anderen er weer iets aan hebben.

    Reageren
    Armand

    Heb dit over enkele jaren ook gehad en na enkele onderzoeken door uroloog is men tot de vaststelling gekomen dat dit te wijten was aan een geknelde zenuw links op de rug ter hoogte van de broeksgordel en een 6 a 7 cm vanuit de ruggengraat.Na inname van 2 dozen Apranax 550mg en Betamine (is vit.b1)is de pijn in teelbal weggegaan.
    Het helpt ook om deze plek te masseren over een oppervlakte van ong.5cm
    en na dit enkele keren te hebben gedaan zal men daar een heel pijnlijk plekje vinden.Telkens men last heeft van pijn in de teelbal hoeft men enkel maar op dit plekje met de duim lichtjes te duwen en pijn zal stilaan overgaan. Veel succes.

    Reageren
    TK

    Ik heb sinds  2 jaar ijn aan de bovenkant van mijn linker teeltbal. De pijn is soms zeurend en soms een felle pijnaanval die wel enkele minuten duurt.

    Eerst kwamen dit soort aanvallen met een tussenpoos van 6 maanden of meer en nu van 2 dagen. Het belemmert je erg in de sociale omgang. Als de pijn latent is moet je tot activiteit dwingen. Als er geen pijn is ben weer “gewoon” en is er totaal niets aan de hand.

    Ben bij diverse urologen geweest. Zij kunnen niets vinden en dus ook geen therapie. Pijnstilling is het enige wat overblijft. Ook het verwijderen van de bal wordt niet gezien als een oplossing.

    Wie weet er wel een oplossing????

    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Je voelt zelf ook niks boven je teelbal?

    Reageren
    Vladiveski

    Volgens mijn artsen komt het ook uit de RUG. S1 Lumbago knellende zenuw en idd op 1 plaatsje stevige pijn in onderrug en onderbuik.

    Reageren
Reageer op: Last van linker teelbal, onderbuik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.