Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Roodheid, schilfertjes?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Nick

    Sinds twee weken heb ik roodheid en lichte jeuk/branderigheid. Zeker niet continue maar wel af en toe. Ik was het twee keer per dag met water, maar er blijven toch schilfertjes komen. Ik durf niet met mijn vinger er aan te komen omdat ik bang ben de huid verder te beschadigen. Bij de dokter kan ik pas over een week terecht. Enig idee wat dit kan zijn? Schimmel? Of toch ontstoken? Het ziet er droog uit en ik had ook een sneetje gekregen door de droogheid net onder de eikel.

    1 reactie
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Doe er wat anti schimmelcreme op. De schilfering en sneetjes kunnen daar ook bij passen..
    Vrije verkoop: Miconazol 2x daags of Terbinafine creme 1x daags.

    Reageren
Reageer op: Roodheid, schilfertjes?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.