- P18 januari 2010 om 16:48
Afgelopen weekend hebben mijn vriend en ik drie keer sex gehad. Bij de derde keer kwam er uit zijn eikel boed. Dit kwam gewoon door de huid heen. Het kan mij niet voorstellen dat dit komt door te veel wrijving.
Is er iemand die dit ook meegemaakt heeft en kun je mij vertellen wat het is, of zou kunnen zijn?
Alle informatie is welkom.Alvast bedankt, P
19 reactiesReagerenPim18 januari 2010 om 17:17Ik kan mij twee veel voorkomende oorzaken voorstellen. Maar ik twijfel een beetje bij jouw beschrijving ‘door de huid heen’, wat bedoel je daar precies mee?
Een eerste veel voorkomende oorzaak is het scheuren van het toompje. Het toompje van de penis is een dun strengetje dat het topje van de eikel met de voorhuid verbindt. Dit kan gemakkelijk scheuren, en dit bloedt vaak behoorlijk.
Een tweede vaker voorkomende oorzaak is bloed in het sperma dat kan komen door een ontsteking aan de prostaat maar ook een gevolg kan zijn van overprikkeling van de binnenkant van de genitaliën waardoor een beetje schaafwondjes ontstaan. Dan zit er dus bloed in het sperma. Als dat éénmalig is is het meestal niet zo zorgelijk maar als het vaker voorkomt kan je vriend het beste even naar de huisarts gaan voor een onderzoekje naar een ontsteking ergens.
ReagerenAnoniem18 januari 2010 om 17:19Toompje gescheurd:
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=toompje+gescheurd&sa=Zoeken#341Bloed in sperma:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=bloed+sperma&sa=Zoeken#1026twan22 december 2012 om 00:43ik heb het ook meegemaakt de afgelopen maanden,voorheen nooit last van gehad. Bloed komt gewoon uit je eikel in erectie. Was aan het zoeken op google naar dit en kwam dit forum tegen. Nou als iemand het mij kan zeggen wat de oorzaak is, graag…
ReagerenBloede seks16 juli 2018 om 20:38Je eikel kan ook kleine sneetjes hebben, door te droge seks en te ruwe, glijmiddel kan dit helpen voorkomen
ReagerenHans16 december 2018 om 11:33Heb hier ook last van ben bij huisarts geweest heb een zalfje gehad maar helpt niet echt.
denk na maten men ouder word de huid minder elastische is en daardoor snel scheurt????
ReagerenJohn (moderator)
17 december 2018 om 01:19Dat is geen juiste redenatie. Ga terug naar de huisarts
ReagerenTom29 mei 2020 om 14:47Ik ging vandaag aftrekken er kwam veel bloed uit met het sperma tweede x niet en 3de x weer wel en zie dat het in de de eikel bloed wat is het en wat moet ik doen?
Reageren
mvg tomJohn (moderator)
29 mei 2020 om 17:34Daar moet je dan mee naar de huisartsenpost
Reagerenspanky6 april 2021 om 17:11gebruik je misschien pijnstillers of bloedverdunners ? in combinatie
met teveel wrijving zonder voorvocht , speeksel of glijmiddel kun je
daardoor ook (sneller) gaan bloeden . Had het zelf nl ook recent .
Succes ermee
ReagerenWalter10 september 2023 om 10:15Heb dit momenteel ook aan de hand..
Gisteren bij het klaarkomen voelde ik een kleine “pijn” .. met bloed uit de eikel/plasbuis tot gevolg. Heb het gevoel dat dit enkel plaatsvind bij een erectie.
Deze ochtend toch ook wel wat bloed gevonden.(na ochtenderectie) maar denk niets dramatisch.
ReagerenJohn (moderator)
10 september 2023 om 20:33Zou dat niet raadzaam zijn om daarmee naar de dokter te gaan? Normaal is dat namelijk niet
ReagerenZekers8 februari 2024 om 15:40Dit ook gehad, komt door te droog of te veel wrijving. Scheurtje in de eikel, bloed lijkt meteen heel wat maar is snel weer dicht en over
ReagerenS.23 februari 2024 om 23:32Sinds vanavond (laatste tijd erg straks), veel bloedverlies en pijn bij het plassen. Wat kan de oorzaak zijn?
Hartelijke groet,
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
24 februari 2024 om 00:12Het is in ieder geval een wond. Ga daarmee naar de huisarts!
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Bloedende eikel
- Door P
- 18 januari 2010 om 15:48
Beheerd door
Peter (huisarts)Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
