Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Wit iets op eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Steven

    Ik zou graag geen foto delen omdat ik liever anoniem wil blijven, maar ik heb iets op mijn eikel voor effjes en ik begin mij wel veel zorgen te maken nu. Aan de onderkant van mijn eikel (niet onder de eikel) heb ik een wit soort iets dat verlengt naar de onderkant van mijn eikel. Het lijkt op bv als je op je vinger je vel zo los zit maar het is nog niet open ontploft (zogezegd). Als ik het aanraak voelt het ruw en ik kan het niet weg krabben. Ik heb nog nooit in seksueel contact gekomen. Ik kan wel eerlijk zeggen dat ik paar weken geleden wel een p0rno verslaving had (max 1 keer per dag) maar ben nu al effjes gestopt.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Foto delen is ook niet altijd verstandig.
    Helaas kan ik zo ook niet zeggen wat het zou kunnen zijn. Ga er dus mee naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
    Steven

    Denk je dat ik mij zorgen moet maken? Ik zou niet graag naar de huisarts hiervoor willen…

    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan ik dus zo ook geen antwoord op geven. Ga er dus toch maar even mee naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Wit iets op eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.