- Anoniem25 maart 2025 om 22:37
Ik vind dat ik een hele kleine hbe 5-6cm slap en 7-8 stijf en ik ben 12.4 en mijn vriend us even oud en hij is veeeeek groter
1 reactieReagerenJohn (moderator)
26 maart 2025 om 19:14Verschil zal er altijd zijn… maar die van jou is dus niet te klein voor je leeftijd. En die zal ook beslist nog groeien
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Is het normaal van de grote
- Door Anoniem
- 25 maart 2025 om 21:37
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties