- Paul29 oktober 2024 om 00:47
Ik heb te last van een nauwe voorhuid. In normale toestand kan ik mijn eikel wel over de voorhuid schruiven, waardoor ik hem goed kan wassen. Eerst kon dit niet, maar nadat ik hormoonzalf heb gekregen, lukte dit uiteindelijk wel. Wel vormt de huid zich als een rolletje op onder de eikel. Maar in normale toestand ervaar ik hier geen hinder van.
Echter bij erecties krijg ik hem er niet helemaal goed overheen en blijft er wat (ik denk overtollig) voorhuid net onder de rand van mijn eikel zich ophopen.
Dan voelt het erg strak aan en heb ik het gevoel dat de bloedsomloop niet ten goede doet. Mijn erectie verdwijnt namelijk vrijwel direct daarna. Als de erectie weer verwenen is kan ik hem direct weer makkelijk terugschruiven. Net als in normale toestand.
Ik ben seksueel onervaren en weet niet of dit normaal is. Ik heb geprobeerd een condoom om te doen, maar ook dit gaat lastig en het condoom kom precies tussen de eikel en de overtollige voorhuid dat is opgerold onder me eikel.
Zie bijlage
9 reactiesReagerenPaul29 oktober 2024 om 00:49Foto bij erectie
ReagerenPaul29 oktober 2024 om 00:51Foto normale toestand
ReagerenAnoniem29 oktober 2024 om 07:44Er is geen foto te zien.
ReagerenJohn (moderator)
29 oktober 2024 om 09:29Bestanden die je upload mogen niet groter zijn dan 1 MB
Dat de voorhuid als een rolletje achter de eikel zit is normaal. Maar je moet ze wel makkelijk terug kunnen schuiven over de eikel heen bij een erectie. Als dat niet kan dan is de voorhuid inderdaad vernauwd. Daar zou je dan toch even mee naar de huisarts moeten gaan.
ReagerenPaul29 oktober 2024 om 19:52Hierbij in erectie
Hier zie je dat er wat huid onder de eikel blijft zitten en zich wat oprolt, het huid kan nergens heen.
ReagerenBijlagen:
Paul29 oktober 2024 om 19:53Hierbij in slappe toestand
Heb ik hier teveel huid zitten, wat gewoon nergens heen kan of is dit normaal?
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
29 oktober 2024 om 22:11Als je de huid naar achteren doet is het normaal dat die zo achter de eikel blijft zitten. Het gaat erom of je de huid bij erectie ook weer makkelijk terug over de eikel kuint schuiven. Maar op de eerste foto ziet het er idd uit alsof nde voorhuid wat vernauwd is. Ga er dus mee naar de huisarts en neem de foto’s mee
ReagerenPaul29 oktober 2024 om 23:34Ik ben eerder al na de huisarts en assistent uroloog geweest. Zalfje gekregen, maar minder nauw dan dit wordt het niet.
Wel kan ik de voorhuid eenvoudig terug schrijven bij een erectie, maar andersom dus lastig. Kan ik alsnog seks hebben op deze manier. Wat dit heb ik nog niet geprobeerd uit angst en schaamte als het niet lukt.Uroloog gaf aan dat de volgende opties ook mogelijk zijn;
Gehele besnijdenis
Voorhuid besparende plastiek
VerwijderingsplastiekMaar als dit niet mogelijk is liever niet
ReagerenJohn (moderator)
30 oktober 2024 om 00:17Het zou met seks problemen kunnen opleveren. Ik zou er toch nog eens mee naar de huisarts of uroloog gaan
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties



