- Skyline12 oktober 2024 om 22:19
Hi allemaal,
Hopelijk kan iemand me wat opheldering geven want dit soort dingen gebeuren altijd in het weekend.. sinds vandaag is het me opgevallen dat er een rood bultje OP mijn eikel ligt bij mijn plasgaatje (linkerkant). Het begint als rond verdikt bultje en vervolgens heeft het een soort staartje naar beneden..
Het is niet gevoelig/branderig etc. Maar het is zo raar dat het erop ligt. Ik heb geprobeerd een zo duidelijk mogelijke foto te maken.
Heb de HA al bericht gestuurd maar ja dat zal even duren voordat ik daar terecht kan. Misschien is het helemaal niet nodig?
Zorgen maken doen we natuurlijk wel 😔
Bijlagen:
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 oktober 2024 om 09:35Het is een verdikking van het lipje. Het kan een irritatie zijn of een opgezet talgkliertje. In de regel gaat dat ook vanzelf weg. Even niet masturberen en geen seks.
ReagerenSkyline14 oktober 2024 om 11:18Hi John,
Bedankt voor uw reactie. Binnen hoeveel dagen zou het weg moeten trekken? Mocht het wat langer duren maak ik alsnog een afspraak namelijk, voor nu de afspraak maar even afgezegd.
ReagerenJohn (moderator)
14 oktober 2024 om 12:25Kijk het even een paar dagen aan. Als het niet verbeterd, dan einde van de week even een afspraak maken en ernaar laten kijken
ReagerenSkyline17 oktober 2024 om 16:51Hi John,
Inmiddels een paar dagen verder en het ‘staartje’ uit de foto is weggetrokken. Echter het middelste bultje zit er nog en lijkt niet direct minder te worden. Ik heb er nooit echt zo opgelet als nu natuurlijk, maar kan dit ook gewoon zo ‘horen’?
Anders maak ik na het weekend alsnog een afspraak om het toch nog wat tijd te geven.
ReagerenJohn (moderator)
17 oktober 2024 om 18:46Het kan idd zijn dat dit gewoon bij jou hoort, maar dat het je nooit is opgevallen. Als je je er ongerust over blijft maken, ga dan naar de huisarts en laat ernaar kijken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Rode bult uiteinde plasgaatje
- Door Skyline
- 12 oktober 2024 om 20:19
Beheerd door
Peter (huisarts)- 5 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
