- Mark11 mei 2024 om 01:40
Ik kwam er laatst achter dat er een soort ovale bult die net 1cm van mijn penis af . die bult zit heel ver onder de huid zit maar ook voor een klein boven de huid. Het is ongelooflijk hard en stevig. Er is geen verkleuring maar gewoon mijn normale huids kleur.
Weet iemand wat dit is?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
11 mei 2024 om 15:52Ik zou het zo helaas niet kunnen zeggen. Ga ermee naar de huisarts en laat ernaar kijken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Bult met boven mijn penis net onder mijn buik
- Door Mark
- 10 mei 2024 om 23:40

Beheerd door
- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties