Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Penis en testikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Goedemiddag,

    Sinds aantal maanden last van de penis en testikels.

    Soms penis heel klein en wanneer ik voorhoud wat strakker terug schuif (met een strakkere greep op willekeurig moment) of er komt wat druk op de penis komt er wat waterachtige/ slijmerig substantie uit (volledig doorzichtig). Aan de penis zitten aan beide kanten ook een verdikking (lijkt een soort dikke ader?) die soms heel zichtbaar is en soms ook helemaal niet. Soms ook ineens een soort steek door de penis. Testikels worden gedurende de dag ook heel klein. En lijken sowieso klein (2/ Max 3 centimeter).

    Onderzoek penis:

    – plas onderzoek is niks uitgekomen (bloed, soa, etc) ook na kweek niks
    – PSA waarde goed
    – dokter vond het er niet gek uit zien en in combinatie met de uitslagen gaven ze aan geen zorgen te hoeven maken.

    Testikels:
    – lichamelijk onderzoek en voelde normaal
    – bloed onderzoek was normaal
    – echo niks geks te zien

    Ik heb ook voor de zekerheid een foto meegestuurd omdat ik benieuwd ben of dit voor jullie er normaal uit ziet als penis. En herkent iemand zich (in deze omschrijving) hierin / heeft iemand een idee wat het zou kunnen zijn.

    Ik zie jullie reactie graag tegemoet.

    Gr. Anoniem

    5 reacties
    Reageren
    Anoniem
    John (moderator)

    Ik kan er zo niets bijzonders aan zien

    Reageren
    Anoniem

    En heb jij / iemand een i.c.m. Het verhaal erboven? Of herkennen mensen dit?

    Reageren
    Anoniem

    Goedemorgen,

    Dit is de kleur in de ochtend en loop van de dag. In mijn ogen is dat een ongebruikelijk rode /paarsige kleur. Of is dit een volkomen normale kleur voor de eikel/penis en uitgang plasbuis?

    Reageren
    John (moderator)

    Misschien ben je er een beetje te veel op gefocust… Ik kan er namelijk niets bijzonders aan zien

    Reageren
Reageer op: Penis en testikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.