- TL19 september 2023 om 23:04
Hallo,
Kamp al enige tijd met brandend gevoel vaak tijdens en na plassen/zaadlozing.
Soms gaat deze snel weg soms duurt het even maar is hinderlijk.Ik zie dat er stukje van meatus precies beetje loslaat, had al 3x die oog zalf terracontril gehad is beter tijdens gebruik en paar dagen na stoppen worden de symptomen erger en is dat scheurtje of wand dat loslaat weer meer zichtbaar.
Ik vond op site ziekenhuizen volgende
UrethrameatitisAlles is vrijwel getest geweest.
Heb vrijdag vervolg afspraak maar wou eens polsen hier in afwachting
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Urethrameatitis
- Door TL
- 19 september 2023 om 21:04

Beheerd door
Peter (huisarts)
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties