Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Plekje eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bartn

    Goede dag, meschien ben ik gewoon paranoïde en ligt het echt aan mij, maar ik heb een plekje op mijn eikel die ik bv op kleur niet goed kan beoordelen aangezien mijn eikel altijd uit twee kleuren heeft bestaan, maar er is een plekje links onder op de eikel die een soort van rond is , dat plekje heb ik al maanden daar alleen lijkt het nu wat dikker te worden , ik zie ook dat mijn eikelrand ietsje is gaan zwellen , ik weet niet of dat ronde plekje dikker wordt doordat de eikelrand eronder dikker is geworden of dat het een wratje is die aan het groeien is zou iemand met me mee kunnen kijken en zijn mening advies kunnen geven over wat hij ziet

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou het zo helaas niet kunnen zeggen. Ga ermee naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Plekje eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.