- Boom24 maart 2023 om 10:10
Goedendag,
Ik ben een man van 65. Een aantal maanden geleden moest ik bijna plassen en klaarkomen tegelijk. Klaarkomen deed behoorlijk pijn en plassen direct erna begon met druppeltje bloed. Nu heb ik heel soms een druppeltje bloed voor het plassen aan. Iets om zorgen over te maken?1 reactieReagerenSuus24 maart 2023 om 13:14Daar zou ik de huisarts even over bellen.
Reageren
Die kan dan ter plekke bepalen of het verstandig is even een afspraak te maken
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties