Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Gebogen penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik ben een jongeman van bijna 18 jaar. Qua penislengte mag ik op zich niet klagen want ik zit over de 19cm. Het is vooral de laatste 3 jaar dat mijn penis fors gegroeid is, maar tijdens die groei is hij tevens steeds feller gaan krommen naar boven toe; ik bedoel; in erectie staat de basis verticaal naar boven gericht, maar daarna begint hij heel sterk te krommen waarbij de top van mijn eikel bijna horizontaal tegen mijn buik duwt. Het is echt niet mooi en de zware kromming en lengte gecombineerd, ook bij seks niet altijd even handig. Ik heb geen pijn of zo en de ziekte van Peyronie is het, denk ik, ook niet want ik heb daar al veel over gelezen en geen enkel symptoom komt ermee overeen. Is hier iets aan te doen? Ik durf er voorlopig niet mee naar de dokter… .

    2 reacties
    Reageren
    Job

    Een kromme penis is normaal. Hiermee kun je gemakkelijker de G-spot bereiken bij een partner.
    Niets om je zorgen over te maken dus.

    Reageren
Reageer op: Gebogen penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.