probleem sterilisatie

  • #1

    Hallo, ik ben een week geleden gesteriliseerd. Ingreep ging goed. Geen klachten. Word ik de volgende dag wakker, rechter testikel aan de achterkant dik eivormig! Ziekenhuis gebeld en kreeg als antwoord dat het ook nog wel paars kan worden. Na blijvende klachten en pijn heb ik een afspraak met de uroloog gemaakt. Zijn conclusie: bijbal ontsteking. Recept Tavanic 500mg gekregen. Tavanic geslikt, 8/10 uur later hevige spierpijn achterkant knie rechter been. Weer gebeld: onmiddellijk stoppen en rusten! Vandaag een ander medicijn gekregen Amoxine antibioticum. In alle toestand slik ik per ongeluk weer Tavanic i.p.v. Amoxine. Dus nu weer hevige pijn. Morgen met de Amox beginnen en kijken hoe het verder gaat.

    Mijn vraag: Heeft iemand dit ook ooit gehad?
    MVG Kay.

    Reactie
    #2

    Erg vervelend, maar met de juiste antibiotica zal het opgelost moeten zijn.

    Ik vind het wel vreemd dat het tijdens de ingreep geïnfecteerd is geraakt. Wat vindt de uroloog hiervan?

    Reactie
    #3

    Inderdaad, juiste antibiotica gekregen en het is nu zo goed als opgelost. Klein beetje nawee├źn nog. Maar verder gaat het goed.
    Groet Kay

    Reactie
Reageer op: probleem sterilisatie
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief