Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Rood plekje net onder rand eikel op huid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Fred

    Beste, ik heb sinds een aantal jaren soms last van een rode plek net onder mijn eikel. Deze komt en gaat, dwz soms maanden niet te zien en plots weer aanwezig voor een paar dagen/weken. Telkens op dezelfde plek en ongeveer dezelfde grote. Jeukt niet en doet geen pijn. Heb wel de indruk dat deze telkens te voorschijn komt als ik vaak sex heb gehad of masturbeer. Heb een tijdje geleden diverse soa tests laten doen en die waren allemaal negatief. Indien de plek aanwezig is behandel ik het met Daktarin zalf, wat vaak na enkele dagen/een week resultaat heeft. Wat kan dit zijn? Schimmel? Heb die ooit ontdekt na een one-night stand, maar heb toen enkel orale sex gehad. Alvast bedankt, mvg Fred.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het lijkt een irritatie. Ga ermee naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Rood plekje net onder rand eikel op huid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.