- Anoniem19 september 2021 om 13:43
Sinds een paar weken heb ik wat lichte irritatie op mijn penis. Het lijken wel kleine bultjes, er zit geen vocht in maar ze gaan ook niet weg. Iemand een idee?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
19 september 2021 om 14:53Dat kunnen talgkliertjes zijn of een huidaandoening. ga ermee nar de huisarts en laat er even naar kijken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Kleine bultjes penis
- Door Anoniem
- 19 september 2021 om 11:43
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
