- Matthijs5 september 2021 om 23:55
Ik heb nu al een aantal jaar wondjes op mijn ballen. Ik weet wel zeker dat dit het gevolg is van te veel krabben hierop. De wondjes gaan maar niet vanzelf weg. En ze blijven enorm jeuken (waardoor ik ook weer ga krabben en alles in een visuele cirkel terecht komt). Heeft er iemand hier ervaring mee of weet tips zodat mijn ballen minder jeuken waardoor ik niet meer krab? Bij voorbaat dank?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 september 2021 om 00:02De beste tip hiervoor is naar de huisarts gaan. Die kan er iets voor voorschrijven
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
