- DN29 juni 2021 om 23:53
Beste
Ik heb al vaak doorgehad dat mijn penis een nare geur afgeeft.
Ik ben onlangs naar de huisarts geweest die geen urineweginfectie of schimmelinfectie vastlegde.
Hij heeft me wel isobetadine zeep meegegeven omdat er een goedaardige bacterie kan zitten die een nare geur kan afgeven. Dit blijkt deels te helpen maar de geur is niet volledig weg.
Het smegma was ik altijd goed weg dus daar zit geen probleem.
Toch wil ik weten hoe ik die geur volledig kan wegkrijgen.Alvast bedankt voor de hulp
1 reactieReagerenJohn (moderator)
30 juni 2021 om 17:40Waarschijnlijk is daar dan maar een oplossing voor, dat is een besnijdenis
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties